مجتمع فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار استان آذربایجان شرقیمجتمع فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار استان آذربایجان شرقی
فراموشی رمز عبور ؟

درباره ما

موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار شعبه آذربایجان شرقی

تاریخچه شعبه

 

در سال ۱۳۹۳ همزمان با اتمام ساخت و تکمیل مراکر فرهنگی ورزشی و توانبخشی در برخی از استانها  ا زجمله استان آذربایجان شرقی و ضرورت واگذاری مدیریت این مراکز به یکی از واحدهای تابعه، بر اساس نظر شورای معاونین بنیاد و دستور ریاست عالی بنیاد شهید و امورایثارگران مقرر گردید، از ابتدای بهمن ماه ۱۳۹۳ بهره­‎برداری از مراکز فوق پس از افتتاح به عهده موسسه ایثار واگذار شود که با الحاق این مراکز به موسسه ایثار موسسه جدیدی تحت عنوان «موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار» تشکیل گردید.

مراکز و امکانات شعبه آذربایجان شرقی

 • رستوران موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار آذربایجان شرقی- مجتمع صدرا

   مجموعه فیزیوتراپی صدرا در فضایی به متراژ ۸۰۰ مترمربع و  با بهره گیری از امکانات و تجهیزات به روز  فیزیوتراپی شامل مکانوتراپی ، الکترو تراپی و لیزر درمانی با فضا سازی استاندارد، مرکز هیدروتراپی صدرا با زیر بنای تقریبی۴۰۰ متر مربع و شامل بخشهای آب درمانی، استخر و هابارد تانکهای مخصوص آب درمانی در حال خدمات رسانی به بیماران می باشد. همچنین مجموعه فیزیوتراپی مرند در فضایی به وسعت ۳۰۰ متر مربع در آینده ای بسیار نزدیک به بهره برداری خواهد رسید .

  درمانی و توانبخشی

 • موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار آذربایجان شرقی

   این مرکز با دارا بودن کانون‌های فرهنگی هنری و آموزشی شاهد در شهرهای تبریز، مراغه، مرند و اهر  با برگزاری کلاسهای آموزشی در ۵۰ رشته هنری ، تقویتی ، کامپیوتر ، زبان و فنی در بهترین فضاهای آموزشی و با بهره گیری از اساتید مجرب و با ارائه مدرک معتبر در پایان دوره خدمات آموزشی و فرهنگی را منطبق بر استانداردهای یکپارچه به علاقمندان ارائه می‌دهد

  کانون‌ها و مراکز آموزشی

 • استخر موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار آذربایجان شرقی- مجتمع صدرا

  سالن ورزشی کشفیا با دسترسی آسان و واقع شدن در مسیر اتوبوس های تندرو شهری در فضایی بالغ بر دو هکتار؛ باشگاه های ورزشی شاهد شامل سالنهای مختلف سرپوشیده؛ استخر صدرا که جزو ۳ استخر برتر استان آذربایجانشرقی است و سالن چندمنظوره صدرا با ظرفیت ۲۵۰۰ نفری با طراحی منحصر بفرد در سطح خاورمیانه و دارا بودن استانداردهای لازم ، با سابقه برگزاری مسابقات لیگ برتر کشور  در چند رشته مختلف ورزشی برندی شناخته شده در صنعت ورزش کشور می باشد .

  استخرو سالن‌های ورزشی

 • تالار پذیرایی گلشنموسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار آذربایجان شرقی- مجتمع صدرا

  این مجتمع با مرکز اقامتی صدرا با ظرفیت ۳۵ نفر هتلینگ و دو واحد اردویی هرکدام ۳۰ نفر جمعاً ۶۰ نفر و همچنین سالن‎های همایش جهت برگزاری همایشات و سمینارها و تالار و رستوران به منظور برگزاری مراسم با کیفیت پذیرایی و طبخ غذای مثال زدنی، ارائه دهنده خدمات رفاهی به عموم مردم، بالاخص جانبازان، خانواده‎های محترم جانبازان  و شهدا می باشد.

  تالارهای پذیرایی و سالن‌های همایش و کنفرانس

 • مهمانسرای صدراموسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار شعبه آذربایجان شرقی

  مهمانسرای صدرا واقع در بهترین نقطه شهرتبریز دارای ۵ باب اتاق دو تخته ، ۲ باب اتاق سه تخته و ۵ باب اتاق چهار تخته می باشد که در مجموع قابلیت اسکان ۳۶ نفر از مهمانان را فراهم آورده است . هر یک از این اتاقها دارای سرویس بهداشتی و حمام، کولر گازی، یخچال ، تلویزیون و سایر ملزومات تامین آسایش میهمانان می باشد. اردوگاه قوریگل در حاشیه تالاب بین المللی قوریگل (ثبت شده در کنوانسیون رامسر ) با مساحتی بالغ بر ۸ هکتار ، واقع شده  و با امکاناتی همچون ۲۷ باب اتاق ۱۲ متری ، ۲۷ باب آلاچیق ، سرویس های بهداشتی و نمازخانه در طبیعتی زیبا پذیرای میهمانان ، مسافران و همچنین اردوهای ادارات ، سازمان ها و نهادها می باشد .

  هتل‌ها و اقامتگاهها